לא מצליחים להיחלץ מהחובות?

יש מי שיעזור לכם לחזור למסלול!

משרד עורכי דין צאיג, מתמחה בהגשת הבקשות השונות ובליווי ובניהול מקצועי של ההליכים הנדרשים עד לקבלת הפטר. למשרד ניסיון רב בתיקים מורכבים ולזכותו נזקפות לא מעט הצלחות בתחום.

ליצירת קשר, נא להשאיר את הפרטים הבאים:

חדלות פירעון עשוי להיות אחד מהמשברים הקשים ביותר בחייו של אדם, בין אם הדבר נובע על בסיס התנהלות פיננסית אישית לקויה ובין אם מקורה בשיקולים עסקיים לוקים בחסר. השנים האחרונות, מצד אחד, חשפו אותנו ליותר ויותר מקרים בהם אנשים הגיעו למצבים של חדלות פרעון, ומצד שני, בשל שינויים מסוימים שהתחוללו, הן בחקיקה הישראלית והן בדעת הקהל, "פשיטת הרגל" הישנה והסטיגמית של העבר הוחלפה בהליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי, מה שהפך את העניין כולו לידידותי בהרבה יותר עבור כל הצדדים הנוגעים בדבר. גם אם המטרה המוצהרת המקורית של השינוי בחקיקה הייתה הקלת העומס על המערכות הרלוונטיות שכרעו תחת נטל תיקי פשיטת הרגל, כיום, הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי מסייעים לנושים לקבל את כספם, אבל, מאידך, הם גם מאפשרים לחייבים לשקם את עצמם ולשוב לחייהם עם פתיחת דף פיננסי חדש, מוקדם ככל האפשר.

חדלות פירעון – האם נעשה, פתאום, קל יותר לפשוט רגל?

בואו נעמיד את הדברים על דיוקם. אמנם, המעבר משימוש במינוח "פשיטת רגל" אל השימוש במינוח "חדלות פירעון ושיקום כלכלי", עשוי ליצור רושם כי המדובר בהקלה מסוימת בה נוקטת המערכת בחייבים, ואולי, אף, סוג של הקלת ראש בחומרת המצב שבו שרויים החייבים שאינם מסוגלים לפרוע את התחייבויותיהם, אולם, אנחנו, כאנשי מקצוע בתחום זה, יכולים להבטיחכם כי הדבר אינו כך כלל וכלל. המערכת המשפטית עדיין רואה בחומרה רבה אי עמידה של אנשים פרטיים או גופים עסקיים בהתחייבויות שלהם, ולכן, למרות השינוי התפישתי שהתחולל, לכאורה, בציבור בנוגע לכך, עדיין, ייצוג עצמכם בהליכים השונים הנוגעים לחדלות פירעון עלול להתגלות כצעד מאד לא חכם, וזאת – בלשון המעטה.

משרד עורכי דין קובי צאיג – ייעוץ, ליווי וייצוג בהליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי

כשאתם מחפשים עורך דין פשיטת רגל שהתמחותו היא בתחום חדלות פירעון, אתם, בראש, ובראשונה, מחפשים משרד מקצועי, שלצידו עומד לא רק ניסיונו בתחום, אלא אף התמצאותו באופן פעולתן של המערכות השונות, אשר עשוי לסייע לכם בקבלת ההפטר המיוחל. אמנם, ההפטר ניתן אך ורק בהתקיים תנאים מסוימים, אולם, לאורך התהליך, קיימות נקודות שונות, שבהן מקצועיותו, ניסיונו והתמצאותו של עורך הדין המטפל בתיק / תיקים עשויים להוות הבדל משמעותי, גם מההיבט הפיננסי – כלומר, לחסוך לכם הוצאות גדולות ומיותרות.


משרד עורכי דין קובי צאיג מתמחה בהגשת בקשות למתן צווים לפתיחת הליכים ובהגשת בקשות לעיכוב הליכי ההוצל"פ עד למתן הצו, תוך ניהול מקצועי של ההליך עד לקבלת ההפטר. המשרד הינו בעל ניסיון עשיר בניהולם של תיקים גדולים ומורכבים ורשם לזכותו לא מעט הצלחות מוכחות בתחום זה בשנים האחרונות. בשל מודעותו לרגישות הטיפול בתיקים מסוג זה, משרד עורכי דין קובי צאיג מעניק לכל אחד מהלקוחות המטופלים את מרב תשומת לב, זמינות מלאה, יחס אישי, אמפטיה, הקשבה ולא פחות חשוב מכך – דיסקרטיות, הנחוצה ללקוחות המתמודדים עם מצב של חדלות פרעון.

לקוחות ממליצים

למשרדנו היכולת והניסיון לנקוט בפעולות שיחסכו הרבה כסף ועוגמת נפש.

מאמרים

הסדר חובות סכומים גבוהים

הסדר חובות סכומים גבוהים

בתקופה הנוכחית בה אנו חיים, בעיקר בשל הקורונה ואפקט הדומינו שהיא יצרה, קשה מאד להימנע מהסתבכויות פיננסיות שעלולות להגיע, לעיתים, לכדי הליכים משפטיים והגבלות לא

קרא עוד »

הקלידו מילת חיפוש וראו את מלוא התוצאות הקשורות באתר